Po jakie kosmetyki marki Mokosh sięgnąć

Marka Mokosh posiada w swojej ofercie wiele interesujących kosmetyków, które warto docenić przede wszystkim za naturalny skład i wysoką skuteczność. Można znaleźć je w wielu sklepach, także tych internetowych. Zanim jednak sięgniemy po konkretne preparaty, dobrze byłoby zastanowić się nad tym, czego tak właściwie potrzebujemy. Wśród wyjątkowo interesujących kosmetyków marki Mokosh wyróżnić można na pewno balsam brązujący oraz ogórkowe serum pod oczy.

Liposomowe serum nawilży skórę pod oczami

Godnym polecenia preparatem marki Mokosh będzie na pewno liposomowe serum pod oczy. Znajdują się w nim takie substancje jak kwas hialuronowy, skwalan czy ceramidy. Wszystkie wymienione składniki charakteryzują się właściwościami intensywnie nawilżającymi i odbudowującymi skórę. W kosmetyku tym zawarty został także olej z ogórka. To substancja o działaniu kojącym podrażnienia i zmiękczającym naskórek. Co ciekawe, olej ogórkowy wykazuje także pewne właściwości rozjaśniające. Dzięki temu, jest niezwykle przydatny w walce z uciążliwymi, sinymi cieniami w okolicy oczu. Serum należy aplikować przynajmniej raz dziennie, zawsze na jak najstaranniej oczyszczoną skórę. Zdecydowanie lepiej będzie je wklepywać niż wcierać.

Balsam brązujący pozwoli cieszyć się efektem skóry muśniętej słońcem

Kolejnym interesującym kosmetykiem marki Mokosh jest balsam brązujący do ciała i twarzy o kuszącym zapachu pomarańczy i cynamonu. Posiada on właściwości nawilżające i regenerujące. Dzięki niemu nasza skóra staje się więc miększa i przyjemniejsza w dotyku. Na tym jednak nie koniec. Zawarty w balsamie ekstrakt z niepokalanka pospolitego sprawia, że nasza skóra zaczyna przybierać kuszący, brązowawy odcień. Efekt jest subtelny i naturalny. W żadnym razie nie musimy obawiać się tego, że nasze ciało przybierze nieestetyczną pomarańczową barwę. Balsam wcierajmy w oczyszczoną skórę całego ciała. Najlepiej byłoby robić to minimum raz dziennie.